O firmě

O firmě

Společnost KENET trading s.r.o. byla založena v lednu 2002 s primárním cílem poskytovat zejména školám služby v oblasti návrhů a dodávek specializovaných odborných učeben na klíč. Firma navázala na předchozí přibližně desetileté zkušenosti z této oblasti. Původním sídlem firmy byl Frenštát pod Radhoštěm.

V současnosti jsou výroba a dodávky odborných učeben důležitou součástí našeho programu a vychází z nich i naše obchodní činnost (import, export prezentačního vybavení a techniky). Kromě školství věnujeme pozornost i zákazníkům z firemní, soukromé a státní sféry. Na českém trhu zastupujeme několik významných výrobců.

Neustále rozšiřujeme portfolio našich služeb. Systematicky vyvíjíme nové produkty a vyhledáváme obchodní partnery v příbuzných oborech. Při jejich výběru máme kritéria, která zaručují nadstandardní kvalitu a životnost námi dodávaných řešení. Vybudovali jsme si stabilní obchodní vztahy a jsme schopni většinu dodávek realizovat za velmi příznivé ceny při zachování vynikající kvality.

Nabízíme prověřená řešení, které se snažíme vylepšovat. Svým zákazníkům jsme k dispozici a snažíme se navazovat dlouhodobé obchodní vztahy, které vedou k oboustranné důvěře a spokojenosti.

Samozřejmostí jsou návazné služby: odborná montáž, záruční a pozáruční servis, zaškolení obsluhy apod.

Zpět
Skype kontakt

Rychlý kontakt

Tabule a školní tabule

Tabule a školní tabule

Komplexní návrhy, dodávky a instalace školních tabulí a tabulových systémů.

Interaktivní tabule a systémy

Interaktivní tabule a systémy

Dodávky interaktivních tabulí a systémů v různých variantách. Kvalitní systémy za příznivou cenu.

Odborné učebny

Odborné učebny

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme odborné učebny včetně audiovizuálního rozšíření.

Napište nám!

Copyright © 2011 KENET trading s.r.o., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system pronájem e-shopu UPgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky